Kalėdų idėjos. Neįprasti daiktai.

Standartinis

Kadangi artėja Kalėdos ir jau jau jau visi kaip patrakę lakstys po parduotuves, ieškodami, ką gi pirkti, ką dovanoti. Jaunesnioji karta ir šiais metais bus aprūpinta kojinėmis, apatiniais ir šiltais megztiniais bei šalikais, vyresnieji gaus kvepiančio muilo ar putų į vonią, nagingieji kulinarai iškeps sausainių ir dovanos arbatos. Na, viskas gerai, jauku ir faina, bet gi kartais norisi kokio nors įdomaus, trenkto daikto, kuris tikrai nustebins ir niekas neturės tokio pat.

Vienas iš mano atrastų šaunių daiktų yra tušinukas. Taip, perskaitėte teisingai – iš naujo vis kuriami ne tik dviračiai, bet ir tušinukai. Korėjietis dizaineris Seokmo Koo sukūrė tušinuką, kuris gali būti prisegamas prie popierių, užrašų knygučių, sąsiuvinių, planšetinių kompiuterių ar gali būti naudojamas kaip žyma.

Dar vienas šaunus daiktas – medaus šaukštelis. Jo išvaizda primena medaus korio struktūrą, tai lyg korio rutuliukas ant ilgo šaukštelio koto. Acacia medaus šaukštelis yra dalis kolekcijos Objets-Bijoux. Šis modernus šaukštelis turėtų patikti smaližiams, mėgstantiems pagardinti savo arbatą ar pusryčių blynelius medumi.Honey dipper'isTrečioji idėja taip pat labai paprasta ir nepaprasta tuo pat metu. Smegenims pravarti mankšta, kai labai įprasti dalykai padaromi neįprastai. Šiuo atveju paimti žaidimo kauliukai, tik jų dėmes išdėliotos ne taip, kaip visada, o mažumėlę ‘sukratyti’. Net atsibodęs žaidimas kuriam laikui taptų labai įdomus dėl neįprastų kauliukų taškų skaičiavimo.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s