Kalėdų idėjos. Atspindžiai.

Standartinis

Šį kartą išrinkau nuostabių skaidrių, atspindinčių ir praktiškų daiktų kolekciją. Nuostabiausias mano atradimas – dingstanti vaza. Taip atrodo magijos ir modernaus minimalizmo sintezė.

Pavyzdys no. 1Ši vaza yra rankų darbo, pagaminta iš akrilo. Ją 1986 m. sukūrė Joris Sparenberg. Ši vaza išryškina gėlės grožį, puikiai tinka vienai gėlei ar nedidelei puokštei.

Antrasis daiktas taip pat šiek tiek magiškas. Jis atspindi viską apilinkui, jis gali būtų vienspalvis, margas, raudonas ar mėlynas. Šis magiškas daiktas gali sukurti saulės zuikučius. Taip, tai (ne)paprastas veidrodis.

Pavyzdys no. 2Tai disko formos stalinis veidrodis, kurį sudaro poliruotas nerūdijančio plieno diskas ir žalvarinis vamzdelis. Veidrodį sukūrė Joachim Rasmussen firmai „L’ATELIER d’exercices. Nors šis veidrodis brangus, kaina siekia net 260 USD, bet tai puiki idėja ir manau, kad nemažai žmonių gali įkvėpti sukurti savo veidrodį pasitelkiant meistrus iš vietinių stiklo ir veidrodžių parduotuvių.

Trečiasis ‘internetuose’ atrastas mano magiškas daiktas yra ledo formelės. Ledas taip pat nuostabiai laužia šviesą, kuria atspindžius, asocijuojasi su karšta diena ir šaltu gaivinančiu kokteiliu. Įmetus tokį leduką į taurę su vandeniu atrodo, kad paviršius raibuliuoja, banguoja…

Pavyzdys no. 3

Sūkuriuojančias ledo formeles „Rainy Day “ kūrė Tsunho Wang. Pagamintos iš silikono, sukurtos kompanijai „Fred“, dabar gali džiugint jus.

Tikiuosi, kad šios atspindžių idėjos bus ir jūsų atradimas, įkvėps surasti ar sukurti ką nors savito, o Kalėdos bus ne tik sočios, bet ir meniškos.

.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s